Szanowni Państwo

Stowarzyszenie URBANIŚCI POLSCY zaprasza do wzięcia udziału w seminarium pt.: WYBRANE PROBLEMY PRAKTYKI PLANISTYCZNEJ.

Tematem przewodnim seminarium będą zagadnienia związane ze stosowaniem ustaleń miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego w procesie inwestycyjnym, związanym z wydawaniem decyzji o pozwoleniu na budowę. Podczas seminarium zostaną omówione doświadczenia w tym zakresie, na przykładach dotyczących obszaru Starostwa Powiatowego w Nowym Targu oraz Starostwa Powiatowego w Wieliczce. Ponadto przedstawione zostanie studium przypadku pt.: „Historia pewnych inwestycji, czyli o tym czego Urbanista nie dostrzegł, a Inwestor chciał skrzętnie wykorzystać” na podstawie doświadczeń Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie.

Prelegentami na seminarium będą:

  1. Beata Słowik – Kowalkowski – Naczelnik Wydziału Administracji Budowlano-Architektonicznej Starostwa Powiatowego w Nowym Targu
  2. Bartłomiej Garbacz – Sekretarz Powiatu Nowotarskiego
  3. Elżbieta Wywiał – Inspektor w Starostwie Powiatowym w Wieliczce, Wydział Budownictwa i Gospodarki Nieruchomościami
  4. Anna Cebula – Główny Specjalista ds. budownictwa w Starostwie Powiatowym w Wieliczce, Wydział Budownictwa i Gospodarki Nieruchomościami
  5. Michał Donocik – Kierownik Oddziału Gospodarki Przestrzennej w Wydziale Infrastruktury Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Seminarium odbędzie się w dniu 29 listopada 2019 r., w godz. 10.00-15.00 na ul. Szlak 65 w Krakowie (multimedialna sala konferencyjna na parterze budynku).

Koszt udziału w seminarium wynosi: 290 zł

UWAGA: koszt udziału dla członków SUP mających opłacone składki członkowskie do września 2019 r. (włącznie) to jedynie 50 zł.

Potwierdzeniem zgłoszenia udziału w seminarium jest przesłanie załączonej karty zgłoszenia (pocztą elektroniczną na adres URBANISCI.POLSCY@gmail.com lub pocztą na adres: Stowarzyszenie URBANIŚCI POLSCY, ul. Cieszyńska 2, 30-015 Kraków) oraz dokonanie płatności za udział w seminarium do dnia 25 listopada 2019 r. (w tytule przelewu prosimy o wpisanie: SEMINARIUM 29.11.2019 r. – Imię i Nazwisko)

Opłaty za udział w seminarium prosimy przekazywać na konto: Bank PEKAO S.A. Nr konta: 96 1240 5194 1111 0010 6098 6211

PLIKI DO POBRANIA

Karta zgłoszenia PDF | Karta zgłoszenia DOC

Zapraszamy jednocześnie do odwiedzenia naszej strony na Facebook’u http://www.facebook.com/urbaniscipolscy/ na której publikowane będą informacje o bieżących wydarzeniach.